Antalya’nın en çok tercih edilen tam gün yaz spor okulu

HAKKIMIZDA

 

Türk sporuna sporcu kazandırabilmek amacıyla, çocuklara keyifle spor yaparak, en iyi antrenörlerle üst seviyede eğitim vermekteyiz.

Milli sporcu olan Antrenörlerimizin koordinatörlüğünde çocuklarımıza en iyi şekilde spor eğitimlerini vermekteyiz.  Sosyal sorumluluk projelerinde önem gösterilmekte olup, bazı yardım kuruluşlarıyla birlikte sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirmekte olup dezavantajlı çocuklarımıza ücretsiz eğitim vermekteyiz.

Spor Okullari Olarak Neler Yaptık:

Türkiye’nin en çok tercih edilen tam gün yaz spor okullarından olan Antalya Yaz Okulumuz 7 senedir Grida City Hotel faaliyet göstermektedir. 2 sezon Galatasaray Yaz Okulu olarak İstanbul’dan sonra ilk kez Antalya’da yapılmış olan tam gün yaz spor okulu organizasyonumuz Türkiye genelinde en yüksek sporcu sayısına ulaşmıştı

5 sezon Antalya Yaz Okulu olarak faaliyet göstermiş olup, Antalya ili genelinde tam gün yaz spor okulları arasında en yüksek sporcu sayısına ulaşmış olup Türkiye’nin sayılı yaz okulları arasında gösterilmektedir.

4 sene Galatasaray Basketbol Okulu faaliyetini sürdürmüştür. 1 sezon Galatasaray Satranç Akademisi adı ile Anadolu da pilot şehir olarak seçilmiş olan Antalya ilinde spor okullarımız bünyesinde faaliyet göstermiştir.

Tandem Sportif Organizasyonlar olarak birçok ulus ve uluslararası  faaliyetlerde bulunulmuş olup, çeşitli milli takımların kamp ve seminer organizasyonlarını düzenlemiştir.